YÜREĞİR’DE ARABADA SİNEMA GÜNLERİ ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLIYOR

Yüreğir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliği 19 Temmuz saat 19.30  ‘İyi ki Varsın Eren’ filmi ile başlıyor.

Yüreğir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğünün organizasyonu ile gerçekleştirilen ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliğinde gazozlar ve patlamış mısır Yüreğir Belediyesinin ikramı olacak. Yüreğir Millet Bahçesi’nde kurulacak dev ekranda yapılacak sinema gösteriminde ilk olarak Trabzon Maçka’da teröristlerle kahraman Mehmetçiğin çatışması sırasında hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesini konu eden ‘İyi ki Varsın Eren’ filmi ile 19 Temmuz saat 19.30 Yüreğir Millet Bahçesinde start alacak.

Bütün Adanalı vatandaşları ‘Arabada Sinema Günlerine’ davet eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ‘Geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimizi vatandaşlarımız çok sevdi. Hemşerilerimiz aileleri ile gelip burada güvenli bir şekilde sinemalarını izleyebilirler. Patlamış mısır, gazoz ve çekirdek bizim ikramımız olacaktır. Bütün vatandaşlarımızı ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliğimize ‘İyi ki Varsın Eren’ filmini izlemeye davet ediyorum.’ şeklinde konuştu.

 

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir