Yörük kızı cemaate bisküvi arası lokum dağıttı…

Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık Belediyesi Başkan A. Adayı Taliye Ünlü, Cuma namazı sonrası cemaate Yörüklere özel bisküvi arası lokum dağıttı. Taliye Ünlü’nün oğlu Pusat Ünlü de Cuma namazını kıldıktan sonra bisküvi lokum dağıtımı için annesine eşlik etti.
YUMURTALIK’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Cuma namazı sonrası Yumurtalık merkez camide cemaatle buluşan ve hal hatır sorarak bisküvi arası lokum dağıtan Yörüklerin Asena’sı A. Adayı Taliye Ünlü, halkla kucaklaştı. Daha sonra esnafları tek tek ziyaret eden MHP’li Ünlü, esnafların sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi. Yumurtalık ilçesi için hep birlikte el ele verileceğinin altını çizen Ünlü, “Birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz, Yumurtalık’ı birlikte yöneteceğiz” dedi.
Esnaflardan alışveriş de yapan MHP Yumurtalık Belediyesi Başkanı A. Adayı Taliye Ünlü, burada yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:
YUMURTALIK BİZİM SEVDAMIZDIR, AŞKIMIZDIR
“Yumurtalık bizim sevdamızdır, aşkımızdır. İlçemizin temiz siyasetle yönetilmesi için elimizden gelen gayreti yapacağız. Hepinizin desteğini bekliyorum, sizlerle birlikte bu ilçeyi en iyi yerlere taşıyacağımıza eminim. İlçemizin tüm sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini biliyorum. Bizim başkanlığımızda inşallah ilçe olarak çok iyi yerlere geleceğiz, başaracağız.”
ELE ELE ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ
Esnafın ve halkın büyük teveccühü ve sevgi seli ile karşılaşan Yörük kızı Taliye Ünlü, “Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki bizim başkanlığımız döneminde işsizlik de son bulacak, birlikte yapacak, birlikte üreteceğiz. Genci, yaşlısı, kadını, engellisi her kesime ve herkese hizmet edeceğiz. Herkesin başkanı olacağız, el ele çok güzel işlere imza atacağız” diye konuştu.
10 PARMAĞINDA 10 MARİFET
Yumurtalık halkının anası, bacısı, ablası olan ve her kesim tarafından saygıyla karşılanan MHP Yumurtalık Belediyesi A. Adayı Taliye Ünlü, Cami ve esnaf ziyaretlerinden sonra evlerinde misafirlerini ağırladı. 10 parmağında 10 marifet olan Yörük kızı Taliye Ünlü, misafirlerine kendi elleriyle kısır yaparak gönüllerde bir kez daha taht kurdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

Yörük kızından MHP il başkanı ve Adana ülkü ocakları başkanına ziyaret…

Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık Belediyesi Başkan A. Adayı Taliye Ünlü, MHP Adana İl Başkanı Yusuf …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir