GİİP üyelerinin ‘Dostlar Meclisi Buluşması’

Farklı sektörlerdeki iş insanlarını bir araya getirerek iş ağını geliştirmeyi ve yeni iş fırsatları oluşturmayı amaçlayan, bağımsız bir platform olan Global İş İnsanları Platformu (GİİP) üyeleri Seyhan Oteli’nde ‘Dostlar Meclisi Buluşması’ adı altında yemekli toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda, GİİP Yönetim Kurulu Başkanı Mikdat Öztürk ve Yönetim kurulu üyeleri, Hayri Yılmaz, Mehmet Seyhan, Zihni Yüksel, İhsan Bozyel, İsmail Abüke, Süheyla Gergin, Duygu Zengin ve yeni üyelerle bir araya gelindi.

Yeni planlanan projeler hakkında istişareler yapılıp çalışmalar hakkında konuşuldu. GİİP Yönetim Kurulu Başkanı Mikdat Öztürk, katılım sağlayan herkese teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi:

“Global iş insanları platformu olarak kendi içimizde ticaret yaparak başladığımız çalışmalarımızda çıtayı yükselterek daha büyük projeleri ortaklaştırmaya başladık. Sosyal sorumluluk çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine imkânlarımız dâhilinde destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Hedefimiz daha büyük projelere imza atarak, ülkemize ve Adana’mıza istihdam sağlamak olacaktır.

Emek veren tüm üyelerimizi kutluyorum. Hep birlikte daima ileri giderek çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. “Daima Hep Birlikte Güçlüyüz” iyi ki varsınız. Oldukça verimli geçen toplantımıza katılan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.”

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir