Milli Atletten Başkan Akay’a ziyaret

İsrail’de gerçekleşen 20 yaş altı Avrupa Atletizm şampiyonasında milli takımı yalnız bırakmayan ve yaşanılan heyecana ortak olan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Milli sporcularımızın elde ettiği başarının yanı sıra hemşehrimiz Erdem Tilki’nin Avrupa üçüncüsü olarak bronz madalya kazanması sevincimizi ikiye katladı. Kendisini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. İnanıyorum ki, önümüzdeki süreçte daha iyi derecelerin altına imza atıp bizlerin gurur kaynağı olmaya devam edecektir ” dedi.

Başkan Akay, Seyhan Belediyesi olarak atletizm sporunun daha yaygınlaşması ve  milli atlet Erdem Tilki gibi başarılı sporcuların artması adına desteklerinin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

“ BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM ”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın şampiyonada kendilerini yalnız bırakmadığını ve desteğini esirgemediğini belirten Adanalı Milli atlet  Erdem Tilki de, “ Başkanımıza teşekkür ediyorum. Şampiyonada emeğimizin karşılığını almak çok güzel bir duyguydu. Bunun için çok çalıştık. Hedefimiz, U-23 Avrupa şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edip altın madalya kazanmak ” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Geleneksel 5 Ağustos Futbol Turnuvası Başlıyor

Pozantı Belediye Başkanlığı tarafından Pozantı Kongresi’nin 104’üncü yıldönümü anısına düzenleyeceği “5 Ağustos Kongresi Futbol Turnuvası” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir