CEYHAN’A DEV TESİS

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhanlıların tamamının faydalanacağı 6 bin kişilik yemek kapasitesi ve 750 kişilik taziye alanı için kolları sıvadı. Ceyhan ilçe merkezinde 2 dönüm arazi üzerine kurulan aşevi ve taziye evi tesisinin inşaatına başlandı.
“ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ”
Ceyhan’da ilkleri ve enleri gerçekleştirme anlayışıyla hareket eden, toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak projelere imza atmaya devam eden Başkan Hülya Erdem, “Aşevi ve taziye evimiz, ekonomik ve sosyal yaşamın oldukça zorlaştığı bu günlerde Ceyhanlı hemşehrilerimiz için büyük önem taşıyor. Maalesef milletimizin birinci gündemi ekonomi ve zamlar. Gıda enflasyonu inanılmaz boyutlara ulaştı. Dar gelirli, ihtiyaç sahibi insanlarımız için yaşam her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bu zor günleri hep birlikte kararlılıkla, inançla ve umutla aşacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
“İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE VATANDAŞIN YANINDAYIZ”
Ceyhanlıların her zaman yanında yer olmaktan onur duyduğunu vurgulayan Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhanımız, kısa süre sonra hem aşevi hem de taziye evine kavuşacak. Vatandaşlarımızın iyi gününde de kötü günlerinde de yanlarında, yakınında olacağız. Her türlü desteğimizi esirgemekten geri durmayacağız” dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Başımız dik alnımız ak görevimizin başındayız”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, emniyet güçlerinin gerekli evraklarda inceleme yaptıktan sonra “Suç unsuruna rastlanmamıştır” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir