Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı, Türkiye Şampiyonası’nda farkını hissettiriyor

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sporcuları, başarılarına yeni başarılar ekliyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün en sevdiği spor dalı olan ‘Güreş’ şampiyonalarında madalyaları Ceyhan’a taşıyan sporcular Sivas’tan da eli boş dönmedi. Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sporcuları Yiğit Hamza Egemen ve Hüseyin Bozkır, Sivas’ta yapılan Türkiye Şampiyonası’nda dereceye giren isimler oldu.
Ceyhanlı gençlerin her alanda başarılı olmaları, geleceğe güvenle bakabilmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, yeni başarılar nedeniyle sporcuları ve teknik heyeti kutladı.
Sivas’ta yapılan U-15 Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda 41 kiloda 3. Olan Yiğit Hamza Egemen ve 48 kiloda 5. Olan Hüseyin Bozkır’la gurur duyduğunu belirten Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’a yaraşır, zeki, çevik ve centilmence mücadele edip başarılar elde eden sporculara olan desteğinin süreceğini söyledi.
Başkan Erdem’in desteklerine teşekkür eden teknik heyet ise, “Adana ve Ceyhan’ı Türkiye şampiyonasında en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Bizlere imkanlarını esirgemeyen başta Ceyhan Belediye Başkanımız Hülya Erdem’e ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

SEYHAN BELEDİYESİ YÜZME HAVUZLARI BÜYÜK BİR İLGİ GÖRÜYOR

Seyhan Belediyesi bünyesinde bulunan Sarıhamzalı ve Hadırlı yüzme havuzları büyük bir ilgi görüyor. Belediye Başkanı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir