BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN 10 KASIM MESAJI

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 84’üncü yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayınladı.

Başkan Kocaispir mesajında şu ifadelere yer verdi; “Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın simgesi Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 84’üncü yıl dönümünde bir kez daha minnet ve rahmetle anıyoruz. Büyük Türk Milletinin her ferdi, bu topraklar üzerinde bağımsız ve özgür bireyler olarak yaşıyorsa bunu başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın adı duyulmamış kahramanlarına ve aziz şehitlerimize borçludur.

Bu topraklar şehitlerimizin kanlarıyla, milletimizin hürriyet sevdasıyla, anaların dualarıyla bizlere vatan olmuştur. Atamızın, silah arkadaşlarının ve kahraman Türk Milletinin kurtuluşa giden yolda yokluklar ve imkânsızlıklar içerisinde kurduğu Cumhuriyetimizin; temel ilke ve değerleri her daim yaşayacak ve yaşatılacaktır.

Büyük şahsiyetler; fikirleriyle, eserleriyle, fedakâr gayretleriyle anılırlar. Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 84’üncü yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve şükranla anıyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.”

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

YÜREĞİR’DE BÜYÜK DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in girişimleri ile Şehit Erkut Akbay Mahallesi’nde başlatılan kentsel dönüşüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir