Başkan Çay Zabıta Haftasını Kutladı

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Zabıta Teşkilatı’nın 196. yılı dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü personelini makamında kabul ederek Zabıta Haftasını kutladı.

 

Makamında Zabıta Müdürü Yaşar Süllü ve personelini kabul eden Başkan Çay, Zabıta Müdürüne bir buket çiçek takdim ederek günün anısına pasta kestiler.

 

Ziyarette konuşan Başkan Mustafa Çay,  “Geçmişte Adana’nın Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürü olarak görev yapmış bir belediye başkanı olarak, çalışma arkadaşlarımın çok meşakkatli ve zor bir iş yaptıklarını çok net biliyorum. Gerek yıkım, gerekse de denetimlerdeki bütün zor işleri kendileri üstleniyorlar. Zabıta ekiplerimizin yoğun çalışmalarla halkımızın huzuru ve refahı için üzerine düşen görevi başarıyla yerine getirdiklerini düşünüyorum. Zira çalışma arkadaşlarım yaptıkları uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamaktadır.  Bu duygu ve düşüncelerle her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan zabıta teşkilatımızın bu güzel günlerini ve haftalarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

SARIÇAM BELEDİYESİ’NDEN MERA ISLAH ÇALIŞMASI

Sarıçam Belediyesi’nce, hayvancılığın yoğun olduğu kırsal mahallelerde, mera ıslah çalışması gerçekleştirildi. Bu kapsamda kıraç alanlardaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir