Av. Volkan Tarık Çay CHP Adana milletvekili A. Adaylığı başvurusunu yaptı

“Ben bu topraklarda doğdum, bu topraklarda öleceğim”

Yıllardır halkın içinde olan, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayan ve Adana ve ilçelerinde halkın sevgisini kazanan Av. Volkan Tarık Çay CHP Adana Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

VATANDAŞTAN TAM DESTEK

Adana’nın ilçe ve mahallelerini yaz kış demeden karış karış dolaşan halkın içinden gelen biri olan milletvekili a. Adayı Av. Volkan Tarık Çay’a,  vatandaş tam destek vererek, kendilerinden birinin mecliste görmek istediklerini dile getirdi.

Adaylık başvurusunu yaptıktan sonra açıklamalar yapan Av. Çay şu ifadelere yer verdi:

HALKA HİZMET ETMEK ADINA YOLA ÇIKTIM

“Ben bu topraklarda doğdum ve bu topraklarda öleceğim.  20 yıllık kamu hizmetlerimden sonra halka hizmet etmek ve Ankara da halkın sesi olmak için aday adaylık başvurumu gerçekleştirdim.  Dört yıldır, Adana’nın ilçelerini adım adım dolaştım ve İlçe örgütleriyle güzel dostane ilişkiler kurdum. Hep sahalarda oldum hem partimizin güçlenmesi uğrun, hem de halkımızın sıkıntılarını yerinde öğrenmek adına…

YÖRÜK VE TÜRKMEN KARDEŞLERİMİN SESİ OLMAK İÇİN GELİYORUZ

Yumurtalık ilçesinde 3 kez Turizmin geliştirilmesi için “Geleneksel Kültür sanat ve Turizm Festivali” yaptım. Yumurtalık Turizmini Geliştirme ve Çevreyi Koruma (YUM-ÇEV) Dernek Başkanlığı ve Dünya Bozdoğanlar Derneği’nin de başkanlığını yürüttüm. Adana Bölgesinde vatansever Yörük  ve Türkmen kardeşlerimin de TBMM’de sesi olmak için a. adayı olmaya karar verdim dualarınızı eksik etmeyin.”

 

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

KAMUDA, ARTIK BİR YOL AYRIMINA GELİNMİŞTİR.

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, yaptığı yazılı açıklama ile “7 milyon emekli, dul ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir