AHMET BARAN’DAN YENİ ALBÜM “MÜZİK ATLASI”

Kariyeri boyunca sayısız ulusal ve uluslararası ödül ve övgüye layık görülen, 6 kıtada gerçekleştirdiği konserler ve yayınladığı albümlerle eşine az rastlanır bir müzikal miras inşa eden Ahmet Baran, dünya sahnesinin en saygın solo kanun enstrümanistlerindendir.

Ahmet Baran’ın yeni albümü “Müzik atlası”duygusal bir yolculuğa çıkmak isteyen tüm müzikseverleri kendine çekiyor.

Sanatçı, bu canlı konser albümünde müzik dünyamıza kazandırdığı kanun merkezli çok sesli orkestrasyon anlayışının inceliklerini bizimle paylaşırken aynı zamanda her biri kendi alanında usta müzisyenler eşliğinde stüdyo ortamında tekrara düşmeden en samimi haliyle sahneye taşıyıp, dünyaya özgü hem eski hem de çağdaş ezgilere sihirli dokunuşlarıyla şekil veriyor.

Böylece Müzikli Seyahat Yazarı Ahmet Baran’ın Müzik Atlası’nda özenle seçtiği duraklar, duyunca herkesin geçmişte bir an, duygu, hatta birine gidiverdiği benzersiz bir yolculuğa dönüşüyor.

Kanunun büyülü sesini dinleyerek, müziğin sihrini ve derinliğini keşfetmek için bu benzersiz albümü tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

Bunları da Okuyabilirsiniz

ALTIN KOZA SAHİPLERİNİ BULDU

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın onursal başkanlığında, 30. kez düzenlenen Uluslararası Adana Altın Koza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir