“Zorlukları ancak Atatürk gibi yaparak aşabiliriz!”

Vatan Partisi Adana İl Başkanı Ahmet Suseven, “Atatürk gibi kararlı, Atatürk gibi teşkilatlı, Atatürk gibi umutluyuz” dedi.

Suseven, Ulu Önder’in aramızdan ayrılışının 84. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Suseven’in mesajı şöyle: “Türkiyemiz zor bir dönemden geçmektedir. Emperyalizme karşı mücadeleden Üretim Devrimi mücadelesine, batı destekli teröre karşı mücadeleden Doğu Akdeniz’deki haklarımızı koruma mücadelesine, Cumhuriyet kazanımlarını koruma mücadelesinden komşularımızla birlik sağlama mücadelesine kadar her alanda çetin bir dönemden geçiyoruz.

Zorlukları ancak ve ancak Atatürk gibi yaparak aşabiliriz. Atatürk’ün Anadolu’nun işgal edildiği günlerde, “Çöl sanılan bu alemde saklı ve kuvvetli bir hayat vardır. O Türk milletidir. Eksik olan şey teşkilattır.” diyerek bahsettiği teşkilat bugün Vatan Partisi’dir. Biz Türkiye’ye bakınca eşsiz bir millet, yüksek birikim ve Üretim Devrimi için büyük bir enerji görmekteyiz. Vatan Partisi, Atatürk gibi bakanların ve Atatürk gibi yapanların partisidir.

Atatürk gibi kararlıyız.
Atatürk gibi teşkilatlıyız.
Atatürk gibi umutluyuz.

Vatan Partisi, Atatürk gibi yapmak için, Üreticilerin Milli Hükümetini kurmak için görevlere hazırdır.

İşte bu umut, kararlılık ve azimle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.”

Bunları da Okuyabilirsiniz

Bakan Muş Adana ESOB’da

Bakan Muş Adana ESOB’da sorun dinledi, açılış yaptı Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Adana Esnaf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir