YÜREĞİR’DE ARABADA SİNEMA GÜNLERİ ‘İYİ Kİ VARSIN EREN’ İLE BAŞLADI

Yüreğir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliği  ‘İyi ki Varsın Eren’ filmi ile başladı. Birçok vatandaş aileleriyle açık alanda arabada sinema izlemenin keyfini yaşadı. Sinema izlemeye gelen vatandaşlara patlamış mısır ve gazoz ikram edildi.

Yüreğir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğünün organizasyonu ile Yüreğir Millet Bahçesinde geleneksel hale gelen ve bu yıl 4.sü düzenlenen ‘Arabada Sinema Günleri etkinliği kapsamında Adana’nın farklı bölgelerinden gelen vatandaşlar aileleriyle birlikte kurulan dev ekranda açık havada sinema izlediler. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliği nedeniyle teşekkür eden vatandaşlar aileleri ile farklı bir heyecan yaşadıklarını belirtiler.

Adana halkının yoğun ilgi gösterdiği ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliğini geleneksel hale getirdiklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ‘ Yıllar önce Adana’mızda açık hava sinemaları olurdu. Hemen hemen her mahallede yazlık sinemalar vardı. Zamanla bu gelenek kayboldu.  Şu anda vatandaşlarımıza farklı bir konsepte sunduğumuz bu hizmetimizle bir anlamda Adana halkına eski günleri hatırlatıyoruz.

Yüreğir Millet Bahçemizde düzenlediğimiz ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliğimize ilk günden itibaren binlerce vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ’şeklinde konuştu.

ARABADA SİNEMA GÜNLERİ YAYLALARDA İLK DURAK TEKİR

Açık hava sinema günlerinin yaylalarda gösterimde olacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ’ ilk olarak 22 Temmuz Cumartesi akşam 19.30 da Küçük Tekir Otoban girişindeki parkta ‘iyi ki Varsın Eren’ filmi kurulan dev ekranda sahnelenecek.  Sinema izlemeye gelen vatandaşlarımıza gazoz ve patlamış mısır ikramımız olacaktır.’ diyerek bütün vatandaşları açık havada sinema izlemeye davet etti.

 

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Sektörün canlanması için faiz indirimine ihtiyaç var”

Adana Kamu Müteahhitleri Başkanı Sayım Azmaz, inşaat sektörünün canlanması için faiz indirimine ihtiyaç olduğunu söyleyerek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir