YÜREĞİR BELEDİYESİ SİNEMAYI YAYLALARA TAŞIDI

Yüreğir Belediyesi’nin geleneksel ‘Arabada Sinema Günleri’ etkinliği bu yaz da dolu dolu devam ediyor. Yüreğir Millet Bahçesi’nde ‘İyi ki Varsın Eren’ filmi ile başlayan etkinlik, Tekir ve Kızıldağ’da yapılan gösterimlerle yaylacılarla buluştu.

Üretken belediyeciliğin yanında, sosyal ve kültürel hizmetleriyle de göz dolduran Yüreğir Belediyesi’nin Arabada Sinema Günleri etkinliği bu yıl ‘İyi ki Varsın Eren’ filmi ile başladı. Millet bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe Adanalılar yoğun ilgi gösterdi. Dev ekranda yapılan gösterimde sinemaseverler, araçlarından inmeden film izledi. Belediye çalışanları ise film izleyen vatandaşlara patlamış mısır ve gazoz ikram etti.

Adana’da yaz akşamlarının vazgeçilmez eğlencesi olan ve sinema severlere nostalji yaşatan etkinlik bu yıl yaylacılarla da buluştu. Hafta sonu Tekir ve Kızıldağ yaylalarında düzenlenen etkinlik büyük ilgi gördü. Açık havada sinema keyfi yaşayan vatandaşlar Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ve ekibine teşekkür etti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Başımız dik alnımız ak görevimizin başındayız”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, emniyet güçlerinin gerekli evraklarda inceleme yaptıktan sonra “Suç unsuruna rastlanmamıştır” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir