YÜREĞİR BELEDİYESİ 4 YILDA 510 BİN TON SICAK ASFALT DÖKTÜ

Yüreğir Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde asfalt kaplama çalışmalarını sürdürürken, bu kapsamda 4 yılda ilçeye toplam 510 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi.

Belediyecilik hizmetlerinde takdir toplayan çalışmalara imza atan Yüreğir Belediyesi, 4 yılda ilçeye toplam 510 bin ton sıcak asfalt döktü. Öncelik gerektiren bölgelerden başlayarak ilçenin tüm mahallelerinde girilmedik sokak bırakmayan Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcak asfalt serimi, stabilize yol çalışması, parke taş döşeme, bordür yapımı ve yeni yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Vatandaşlardan ve mahalle muhtarlarından gelen talepler doğrultusunda bütün mahallelerde sokak sokak çalışma yapan ekipler, yol ve üst yapı çalışmalarına gece gündüz yoğun bir tempoda devam ediyor. Son olarak Yavuzlar, Yenidoğan, Atakent, Dervişler ve Çotlu mahallelerinde çalışmalarını sürdüren ekipler, ilçe sakinlerini kaliteli, konforlu ve modern yollarla buluşturuyor.

KOCAİSPİR: “DURMADAN, YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM”

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, nerede ihtiyaç varsa belediye olarak oraya hizmet götürmeye devam ettiklerini belirterek; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemizin hemen her noktasında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçemizde ulaşım konforunu artırmak amacıyla gece gündüz çalışan ekiplerimiz 4 yılda toplam 510 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Durmadan, yorulmadan çalışarak hemşehrilerimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Başımız dik alnımız ak görevimizin başındayız”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, emniyet güçlerinin gerekli evraklarda inceleme yaptıktan sonra “Suç unsuruna rastlanmamıştır” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir