Yörük kızı Asena’ya sevgi seli…

Adana’nın Yumurtalık ilçesinde sokaklarda, köylerde, toplantılarda, katıldığı her platformda halkın sevgi seliyle karşılaşan Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık Belediyesi Başkanı A. Adayı Taliye Ünlü, özellikle gençler tarafından oldukça fazla destekleniyor.

Halk gezisi sırada caddede arabasını durdurup çiçek veren bir genç, “Taliye abla seni çok seviyoruz, bu çiçekler sana, inşallah belediye başkanımız sen olursun” şeklinde konuşarak, başarılar diledi.

SEVGİ VE GÜVENE LAYIK OLACAĞIZ

Yumurtalık halkı tarafından Yörük kızı Asena olarak tanınan MHP Yumurtalık Belediyesi Başkanı A. Adayı Taliye Ünlü, vatandaştan gördüğü sevgi ve güvene layık olacağını belirterek şu şekilde bir açıklama yaptı;

TERTEMİZ BİR SİYASETLE GELECEĞİZ

“Yumurtalık halkının hiç şüphesi olmasın ki tertemiz bir siyasetle geleceğiz. Bundan sonra ilçemizin Allah’ın izniyle tüm sorunlarını çözeceğiz. Çok büyük projelerimiz var, bu projelerimizi zaten ileriki tarihlerde açıklayacağız. Bana destek veren herkese çok teşekkür ederim, hiç kimsenin güvenini yarı yolda bırakmayacağız, söz veriyorum.”

Bunları da Okuyabilirsiniz

Yörük kızından MHP il başkanı ve Adana ülkü ocakları başkanına ziyaret…

Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık Belediyesi Başkan A. Adayı Taliye Ünlü, MHP Adana İl Başkanı Yusuf …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir