VALİ KÖŞGER’İN ADANA İMARINA İLGİSİ BÜYÜK

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile İzmir’den Adana’ya atanan ve geçtiğimiz Çarşamba günü yeni görevine başlayan Vali Yavuz Selim Köşger ’e DAİMFED hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan Vekili Faruk Bozkurt, Başkan Yardımcıları Nadir Vurankaya, Hilmi Tümer, DAİMFED Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı  ve AYAMDER Başkanı Tamer Gülcan, AYHAFDER Başkanı Seyfettin Can, AKAMDER Başkan vekili Orhan Avcı, Hüseyin Arslan, DAİMFED Genel sekreteri Enes Yılmaz, Mali ve İdari İşler Başkanı Nurullah Hamidi, Başkan Yardımcısı Yıldırım Uluğ, Ar Ge Başkanı Barış Yıldırım, İnsan Kaynakları Başkanı Murat Yalçın Şeker, Basın, Sosyal Medya ve İletişim Başkanı Ahmet Yerdelen, Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Kemali Ünal, Hukuk Müşaviri Selim Aslan,  AKAMDER Saymanı Orkun Orkun hazır bulundular.

VALİ KÖŞGER’İN ADANA İMARINA İLGİSİ BÜYÜK

Adana Valiliğine atanan Yavuz Selim Köşger açıklamasında; “Ekonominin ve şehrin ekonomisinde temel taşı görevi gören İnşaat Sektörü temsilcileri olan Müteahhitlerimize geçirdiğimiz bu süreçte epey yük düşüyor. Bu doğrultuda iş birliği içinde çalışmalarımız sürecektir. Ayrıca ilk tespit olarak maddi manevi her türlü zenginliğe sahip bir kentin bu derecede betonlaşmış ve dikey mimari içinde olması önemli bir tezat oluşturmaktadır. Hem güvenilir hem de daha refah sağlayacak yatay hatta müstakil meskenlere dönmesi gerekir. Bundan sonraki üretimlerin bu yönde olmasını diliyorum. Adana da sektör temsilcilerinin Federasyon çatısı altında toplanarak birlikte hareket etmeleri önemli. Başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

VALİMİZ ÖNDERLİĞİNDE BÜYÜK YOL KAT EDECEĞİZ

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyaretle ilgili açıklamasında; “Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger ‘in mübalağasız Adana ya atanması bizleri son derece memnun etmiştir. Çünkü Mahalli İdareler yöneticiliğinden Valiliğe uzanan süreçteki kentle alakalı bilgi birikim ve tecrübesi bizlere umut vermiştir. Ayrıca belirtmek isterim ki Devletin sevgi şefkat merhamet ve muktedir anlamı olarak Valimiz bu güveni vermiştir. Daha başta Kentin imar ve çalışma süreciyle ilgili olması son derece önemli. Valimiz önderliğinde büyük yol kat edeceğiz. Başarılar diliyoruz” dedi.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

Zeydan Karalar’dan “Bay Sinema” Türker İnanoğlu’na duygulandıran ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yönetmen, film yapımcısı, TV program yapımcısı ve girişimci olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir