TÜRKİYE’DE İKİNCİ, ADANA’DA İLK

Dijital Medya konusunda  Adana’da ilk defa düzenlenen toplantı yoğun ilgi gördü..

Ozan SİHAY ve Alper Erdem TURAN’nın eğitmen olarak katıldığı seminerde  iki ana başlık altında Dijital Medya konusunda yeni nesil dijital semineri yapıldı.

Uluslararası Dijital Medya Derneği (UDİMED) Genel Başkanı  Abit TAŞCILAR ve bir çok iş insanı öğretmen, öğrenci ve kurumsal işyerlerinin temsilcileri katılıcılar ile gerçekleşen seminerde medyanın teknolojinin nasıl kullanılması gereğinin önemi hakkında bilgiler verildi.

New Meiacation organizasyonu adı altında düzenlen semineri ,Almanya Büyük Elçiliğinin finansı ile gerçekleştirilği için katılımcıların memnuniyeti gözlendi .UDİMED ekibi ,Katılımcılar güzel faydalı eğitim için organizasyonu düzenlyenlere ve Alman Elçiliğine teşekkürlerini sözlü olarak belirttiler.

Ozan SİHAY’ın’’ Haber Görselleştirme ve yapay zeka kullanımı’’ konusunda yaptığı sunumda,Haber görseli ve video hazırlama ,yapay zeka uygulamaları ile Dijital Medyada haber yaratıcılık, yazarlık ile metin üretimi ve yapay zeka  uygulamaları konularında önemli bilgiler aktardı.

Haber üreticileri için Bağımsız habercilik  ve kanal yönetimi konusunda Eğitmen Alper Erdem TURAN’ın sunumunda dijital varlığın nasıl yapılması gereğinin önemin,Dijital Medya’da kazanç yolları ,Reklam ve izleme gelirleri, Haber üretimi  ve haberciliketiği Hedef kitleyle buluşma yolları organik ve sponsorlu görünür olma yalları konularında önemli veriler aktardı.

Eğitmenlerden Ozan SİHAY ve Alper Erdem TURAN ‘’Türkiye’de 2.,Adana’da ilkini düzenlenen seminerde katılımın ilgi görmesinden ve katılımcıların seminerde ilgili soru cevaplı olmasından dolayı memnun olduklarını belirttiler.’’

‘’Bütün sunum ve Eğitimlerimiz Yurt genelinde devam edecek, Adana’da olmaktan çok memnunuz bütün katılımcılara çok teşekkür ederiz’’ dediler.

Dijital Medya’da Yapay Zeka kullanımı konulu seminere katılan Uluslararası Dijital Medya Derneği (UDİMED) Genel Başkanı  Abit TAŞCILAR,Her alanda gelişen teknoloji’nin Medya’da uygulanmasının önemine  vurgu yaparak çağımızın teknoloji,çağı ve bizler bu teknolojileri kullanmak zorundayız.

Bu bağlamda yapılan bu seminerden çok memnunuz. Bu tür etkinliklerin devamını gelmesini temenni ederek ,bizleri bilgilendiren  arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Bunları da Okuyabilirsiniz

BAŞKAN KOCAİSPİR ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ara vermeden sürdürdüğü esnaf, vatandaş ve mahalle buluşmaları kapsamında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir