TS EN ISO 9001 2015 KYS DENETIMI BASARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Ceyhan Ticaret Borsasının hizmet kalitesini arttırarak sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı Kalite Yönetim
Sisteminin TS EN ISO 9001:2015 Versiyon Denetimi Borsa hizmet binasında Online olarak gerçekleştirildi.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR, Genel Sekreter Yeliz AYDAR, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Ferhat ARSLAN, Laboratuar, Tescil, Istatistik, Bilgi Islem Sorumlusu ve Muhasebe Memurlarimiz katılarak, Türk Loydu
Denetçisi Şehnaz NALBANT’ın katildigi açılış toplantisi ile başlayan tetkik programi, hizmet birimlerinde gün boyu süren incelemeler sonunda tamamlandi.
Genel Sekreterlik, Tescil Servisi, Borsa Kalite Birimlerinde ve tüm süreglerde dokümanlarin ve kayitlarin yeni versiyona göre güncellenmesi ve örnekleme metoduyla incelenmesi, ilgili alanlardaki çalismalarin ve sartlarin gözlemlenmesi suretiyle gerçeklesen tetkikler kapsaminda; Borsada yürütülen faaliyetlerin TS EN ISO 9001:2015 standartlarina, dokümantasyon ve uygulama açisindan uygunlugu denetlendi.
Kapanis toplantisinda söz alan Türk Loydu Denetçisi NALBANT:
“Ceyhan Ticaret Borsasi’nin ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartlar kapsaminda yürütmekte oldugu faaliyetler ile süreç iyileştirme yönündeki calismalarin olumlu görmekten memnuniyet duydugunu belirterek, Ceyhan Ticaret Borsası Yönetimini ve personelini tebrik ediyorum” ifadesini kullandı.

Bunları da Okuyabilirsiniz

BAŞKAN KOCAİSPİR ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ara vermeden sürdürdüğü esnaf, vatandaş ve mahalle buluşmaları kapsamında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir