TİCARET ODASINDAN TAM DESTEK

ATO (Adana Ticaret Odası) Başkanı Yücel Bayram, yönetim kurulundan arkadaşları ile birlikte DAİMFED Binasında Genel Başkan Mustafa Karslıoğlu, yönetim kurulu ve üyeleri bir araya geldiler. Toplantıda ATO Başkanı Yücel Bayram yeni ATO Yöneticileri olarak atılan adımları ve yapılan değişikliklerle birlikte tüm ATO Üyelerine yapılan kolaylıkları ifade ettiler.

TİCARET ODASINA TAM DESTEK

DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu) Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu kısa zaman öncesinde yapılan seçimle ATO Başkanlığına seçilen Yücel Bayram ve Yönetici arkadaşları ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. DAİMFED olarak seçim döneminde destekledikleri ekip olarak ATO Başkanı Yücel Bayram’la sürekli istişarede olduklarının altını çizdi. Kendilerine verdikleri desteğin sürdüğünü açıkladı.

ADANA İÇİN EL BİRLİĞİ İÇİNDE OLMALIYIZ

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu açıklamasında; “Yakın zamanda yapılan seçimlerde destek verdiğimiz ATO Başkanı Yücel Bayram ve yönetim ekibiyle gündemi değerlendirdik. Akabinde aldığımız kararlar ve birlik olduğumuz söylemlerle sürekli ei birliği ve istişare içinde olma kararına vardık. Hedeflerimiz elbette Adana ve Ülkemiz menfaatleri içindir. ATO nun bu yeni dönemde kısa zamansa aldıkları karar ve uygulamalarla birlikte önemli başarılara imza atacaklarına inancımız tamdır. Başarılar diliyoruz.” İfadelerinde bulundu.

KONFEDERASYON OLMA YOLUNDA HEP DESTEK TAM DESTEK

ATO (Adana Ticaret Odası) Başkanı Yücel Bayram toplantı ile ilgili olarak açıklamasında; “ATO Bileşenlerimizin önemli değerlerinde olan İnşaat Sektörü ve temsilcileri ile bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğumuzu söylemek isterim. Ayrıca Adana’nın en önemli marka değerlerinden olan DAİMFED in çalışmalarını ayrıca Adana ve Ülkemiz için olan sosyal projelerdeki çabalarından dolayı gururluyuz. Ayrıca belirtmek isterim ki DAİMFED artık Konfederasyon yolunda adımları atmalıdır. Bu konuda gerek ATO Başkanı olarak ben gerekse tüm bileşenlerimiz her türlü desteğe hazırız. Bu Adana’mız için fevkalade önemli bir gelişme olacaktır. İnşaat Sektörü ve temsilcilerinin gruplardaki temsilcileri ile görüşmelerimizle birlikte bugün gerçekleştirdiğimiz toplantı neticesinde sorunların çözümü noktasında kararlar aldık. Bu doğrultuda çalışmalarımız istişarelerimiz artarak devam edecektir.” Dedi.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

Geleneksel 5 Ağustos Futbol Turnuvası Başlıyor

Pozantı Belediye Başkanlığı tarafından Pozantı Kongresi’nin 104’üncü yıldönümü anısına düzenleyeceği “5 Ağustos Kongresi Futbol Turnuvası” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir