Soner Çetin sözünde durdu

Daha önce ziyaret edip, yardım sözü verdiği Ramazan Kulle’yi unutmayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sözünü tuttu ve gerekli desteği sağladı. 54 yıl uzun yol şoförlüğü yapan, bu süre içerisinde hiç kazası bulunmayan ve defalarca yılın şoförü seçilen 89 yaşındaki Ramazan Kulle, eşinin rahatsızlığı nedeniyle yardım çağrısında bulunmuştu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, bir kez daha sözünün eri olduğu göstererek, verdiği sözü tuttu.

Ramazan Kulle (89) 54 yıl boyunca uzun yol şoförlüğü yapmış ve bu süre içinde hiç kaza yapmamasıyla ünlü olmuştu. 1972 yılında eski Tercüman gazetesinden emekli olduğu güne kadar birçok kez de yılın şoförü seçilen 70 ülkede direksiyon sallayan Ramazan Kulle ve sağlık sorunları bulunan eşi Aysel Kulle’yi Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin vefa örneği göstererek ziyaret etmişti.

Başkan Soner Çetin’in ziyaretinden dolayı oldukça duygulanan Ramazan Kulle, “Hiçbir isteğim yok. Eşim rahatlığı nedeniyle yürümekte güçlük çekiyor. Akülü sandalyeye ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olursanız mutlu olurum” demişti.

Ramazan Kulle ve eşine her türlü desteği sağlayacaklarını belirten Başkan Soner Çetin, bu sözünü tuttu. Aysel Kulle için temin edilen akülü sandalye Çukurova Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince Başkan Soner Çetin adına teslim edildi.

Akülü sandalyenin temininde yardımcı olan Pratik Hafıza Eğitim Kurumları Sahibi Eray Eker’in de hazır bulunduğu teslim sırasında Ramazan Kulle duygularına hakim olamadı ve göz yaşı dökerek Başkan Soner Çetin’e teşekkürlerini iletti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, akülü sandalyenin temininde destek olan Pratik Hafıza Eğitim Kurumları Sahibi Eray Eker ve öğrencileri de ayrıca teşekkür etti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Başımız dik alnımız ak görevimizin başındayız”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, emniyet güçlerinin gerekli evraklarda inceleme yaptıktan sonra “Suç unsuruna rastlanmamıştır” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir