Seyhanlı Kadın Atletler Süper’leşti

Sportif faaliyetlere ciddi yatırımlar yapan Seyhan Belediyesi’nin bünyesinde bulunan Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm takımı, 26-27 Ağustos tarihleri arasında Konya’da gerçekleşen final yarışlarında 111 puanla şampiyonluk ipini göğüsledi ve yeni sezonda Adana’yı süper ligde temsil etme hakkına sahip oldu. 

“ VERDİĞİMİZ DESTEĞİN KARŞILIĞINI ALMAK BİZLERİ MUTLU EDİYOR ”

Atletizmin temel branşlar arasında yer aldığını ve yaygınlaşması adına desteklerini esirgemediklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Kadın atletizm takımımızın Süper Lige yükselmesi bunun göstergesidir. Verdiğimiz desteğin karşılığını başarı olarak almak bizleri son derece mutlu etmekte. Hocalarımız ve sporcularımız başta olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum. Süper Ligde Adana’mızı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum ” dedi.

BAŞKAN AKAY DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİ

Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Ümit Filazi de, iki gün süren finallerde başarılı olarak Adana’ya süper lig takımı olarak döndüklerini belirtti. Filazi, “ Bizlerin her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’ın şampiyonlukta payı çok büyük. Kendisine takımımız adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

SEYHAN’DA AYAK TENİSİ TURNUVASI BAŞLADI

eyhan Belediyesi tarafından Cumhuriyeti’in Kuruluşunun 100.Yılı vesilesiyle düzenlenen 3.Geleneksel Ayak Tenisi Turnuvası Gürselpaşa Halı Tesisleri’nde …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir