SEYHANLI ASMİN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Türk sporuna değişik branşlarda başarılı sporcular kazandıran Seyhan Belediyespor Kulübü atletizm takımı sporcusu Asmin Bülgen 18-19 Temmuz tarihleri arasında Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından İzmir’de gerçekleştirilen  Naili Moran Yaş Grupları Türkiye final yarışmaları 13 yaş kızlar kategorisinde genel toplamda 243 puan toplayarak Türkiye birincisi olma başarısı gösterdi.

BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI

Atletizm final yarışmalarında yaş kategorisinde Türkiye birinciliğine uzanarak büyük bir başarıya imza atan Seyhan Belediyespor Kulübü’nün yaşı küçük başarısı büyük sporcusu Asmin Bülgen, “ Elde ettiğim şampiyonluktan dolayı büyük bir mutluluk yaşıyorum. Hedeflerime emin adımlarla ilerleyip her geçen yıl daha büyük başarıların altına imza atmak istiyorum. Bu anlamda bizlerin her zaman yanında yer alan ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay başta olmak üzere kulüp yöneticilerimize, hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

ADANA ASKF’DEN BAŞKAN OYA TEKİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, sporun sağlıklı nesillerin yetişmesi ve gençlerin kötü alışkanlıklardan korunması için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir