Seyhan’da Futbol Şöleni Devam Ediyor

Seyhan Belediyesi’nin deprem nedeniyle futbol müsabakalarının iptal edilmesi nedeniyle alt yaş gruplarının maç eksikliğini gidermek adına düzenlediği U-15 Yaş Futbol Başkanlık Kupası Turnuvası pazartesi günü Bahçeşehir Spor Kompleksi’nde oynanılan açılış maçları ile start aldı.

BAŞKAN AKAY: AMAÇ MAÇ EKSİKLİĞİNİ GİDERMEK

Pandemi ve deprem nedeniyle son dönemlerde sportif faaliyetlerin düzenli olarak yapılamadığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Diğer branşlarda olduğu gibi futbolda da alt yaş gruplarına turnuvalar düzenlemekteyiz. Buradaki amaç  maç eksikliğinin ortadan kalkması. Kulüplerimizin başarılı olabilmesi için altyapılarının sağlam olması gerekiyor. Söğütlü Futbol Tesisimizde yapılan U-13 yaş futbol turnuvasının ardından Bahçeşehir Spor Kompleksimizde de U-15 yaş futbol turnuvamız başlattık. Turnuvamıza katılım sağlayan tüm kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi.

AMATÖR SPOR’DAN DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Bahçeşehir Spor Kompleksi’nde gerçekleşen turnuvaya katılım sağlayan amatör futbol kulüplerinin temsilcileri de, “ Göreve geldiği ilk günden itibaren amatör spordan desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’a teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Bunları da Okuyabilirsiniz

ADANA ASKF’DEN BAŞKAN OYA TEKİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, sporun sağlıklı nesillerin yetişmesi ve gençlerin kötü alışkanlıklardan korunması için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir