Seyhan Destekliyor Gençler Meslek Sahibi Oluyor

Seyhan Belediyesi’nin gençlere verdiği önem her geçen gün artarak devam ediyor. Özel yetenek kursları kapsamında planlanan ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği POMEM, BESYO ve spor liselerine hazırlık kursları Emre Gönlüşen Spor Kompleksi’nde pazartesi, çarşamba ve cuma günleri ücretsiz olarak devam ediyor.

“GENÇLERİN MESLEK SAHİBİ OLMALARINA

KATKI SAĞLAMAK BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Gençlerin Türkiye’nin bugünü ve geleceği olduğunu dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) ve Spor Liselerine hazırlık kurslarımız tecrübeli antrenörlerimiz nezaretinde ücretsiz olarak devam ediyor. Gençlerimizin meslek sahibi olmalarına katkı sağlamak bizleri de mutlu ediyor. Kurslarımızda eğitim alan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Özel yetenek kurslarına katılan öğrenciler de Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a böyle bir hizmeti kendilerine ücretsiz olarak sağlamasından dolayı teşekkür ettiler. Özel yetenek kurslarına katılmak isteyenler 0 539 776 33 27 nolu irtibat telefonundan detaylı bilgi alabilirler.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir