Seyhan Belediyesi ‘Satranç’tan Desteğini Esirgemiyor

Branş ayrımı yapmaksızın sporun ve sporcunun yanında olan ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediyesi’nin satranç sporunun daha yaygınlaşması için açtığı  “ Aday Antrenör Yetiştirme Kursu ” ve “ Başlangıç Düzeyi Birinci Basamak Satranç Eğitimi ” alan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

“ Başkanımız Satranç Sporuna Büyük Önem Veriyor ”

Tellidere Çok Amaçlı Tesiste gerçekleşen sertifika törenine katılan Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Ümit Filazi, “ Spora büyük bir önem veren ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’ın direktifleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Satrancın daha çok yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla açılan “Aday Antrenör Yetiştirme Kursu” ve “ Başlangıç Düzeyi Birinci Basamak Satranç Eğitimi” alan kursiyerlerimizin sertifika törenlerini gerçekleştirdik. Katılım gösteren kursiyerlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Belirlenen program doğrultusunda devam edecek olan Aday Antrenör Yetiştirme Kursu ve Başlangıç Düzeyi Birinci Basamak Satranç Eğitimi almak isteyenler 0 534 951 51 15 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Engelleri sporla aşacağız!

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet yürüten Adana Gençlik Merkezi’nde,  gönüllü gençlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir