ŞAŞMAZ: TEŞEKKÜRLER SABRİ ABİ

İYİ Parti Adana İl Başkanlığının en güçlü adayı Duran Hakan Şaşmaz ismi üzerinde uzlaşı sağlanmaya devam ediyor. Daha önce, Çiğdem Akça’nın kendi lehine adaylıktan çekildiğini belirten Duran Hakan Şaşmaz, bir diğer güçlü isim Sabri Erdem’in de adaylıktan çekildiğini duyurarak, “Büyüğümüz, duayen isim Sabri Abi de benim lehine adaylıktan çekildiğini duyurdu. İYİ Parti’nin selametini düşünen, Sabri Abi’ye sonsuz teşekkür ederim” dedi.

HEP SÖYLÜYORUM

Daha önce de yaptığı tüm toplantılarda, basın açıklamalarında üstüne basa basa ifade ettiğini belirten İYİ Parti Adana İl Başkan adayı Duran Hakan Şaşmaz, “Yine söylüyorum. Başarana kadar hep söyleyeceğim. Amacımız koltuk değil. Daha önce Çiğdem Akça hanımefendi cesur bir hareketle İYİ Partimizin başarısı için lehime adaylıktan çekilmişti. Bugün de ağabeyimiz, duayen siyasetçi Sabri Abi de büyüklük gösterip adaylıktan çekilerek beni destekleyeceğini açıkladı. Artık üzerimde daha fazla sorumluluğun olduğunu biliyorum. Seçimin ertesi günü sokak sokak, ev ev gezerek partimizin programlarını anlatacağız. Çalmadık kapı, dokunmadığımız kalp bırakmayacağız. İYİ Parti’yi Adana’da birinci, Genel Başkanımız sayın Meral Akşener Hanımefendi’yi de Başbakan yapacağız” şeklinde konuşarak, Sabri Erdem’in kendisini desteklemesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Müzeyyen Şevkin, EYT Komisyonunda konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, iktidarın aylarca oyaladığı Emeklilikte Yaşa Takılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir