ŞAMPİYONLUK KUPASINI BAŞKAN AKAY’A ARMAĞAN ETTİLER

Konya’da 26-27 Ağustos tarihleri arasında yapılan Spor Toto Atletizm Birinci Lig final yarışlarında şampiyon olarak Süper Lige yükselen Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm takımı, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür edip, şampiyonluk kupasını Akay’a armağan ettiler.

“ŞAMPİYONLUK BİZLERİ GURURLANDIRDI”

Atletizm sporunun temel branşlar arasında yer aldığını dile getiren Başkan Akay, bu nedenle atletizme büyük önem verdiklerini belirterek, “Kadın atletizm takımımızın elde ettiği şampiyonluk da takımımızın kupalarıyla bizleri ziyaret etmesi de çok gurur verici. Antrenörlerimizi ve sporcu kızlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“KALICI OLMAK LAZIM”

Seyhan Belediyespor Kulübü’nün Süper Lig’deki  tek Adana takımı olduğunu belirten Başkan Akay, “Kulübümüzün ligde kalıcı ve başarılı olması için imkanlar dahilinde desteğimizi sürdüreceğiz. Başarıya gidilen yolda takımımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Seyhan Belediyespor Kadın Atletizm takımı antrenör ve sporcuları da desteklerinden dolayı Başkan Akay’a teşekkür edip Süper Lig’de de başarılı sonuçlar almaya devam etmek için büyük özveride bulunacaklarını söylediler.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir