Salkom Fest 4 Coşkusu Başladı!

Kuaför ve güzellik salonlarının buluştuğu 4.Uluslararasi Ekrem Genç Organizasyonu büyük bir coşkuyla başladı. Adana’nın başarılı iş kadınlarından Kezban Sarıca’nın da katıldığı organizasyon 28 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Antalya Kremlin Palace Otelde gerçekleşen etkinlikte Salkom Kozmetik yeni ürünlerinin tanıtımı, mesleki seminerler, uluslararası başarıları olan kişilerden mesleki farkındalık tüyoları ve birbirinden eğlenceli aktiviteler yer alıyor.

Salkomun Adana’da tek yetkili perakende mağazası olan Queen VIP Kurucusu Kezban Sarıca “Değerli Salkom Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Genç in organizasyonuyla gerçekleşen ve dördüncüsüne katıldığımız Salkomfest sayesinde hem yeni ürünlerin kullanım alanlarını öğreniyor, hem mesleki tecrübemizi arttırıp yeni meslektaşlarımızla tanışıyor hem de yoğun geçen bir yılın tatlı yorgunluğunu atıyoruz” diyerek Salkom ailesinde olmaktan mutlu olduğunu ve şehrimizin güzel kadınlarına hak ettikleri hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Artık canı sıkılan, güzellik uzmanıyım, diyemeyecek!”

Adana’nın başarılı iş kadınlarından Queen Vip kurucusu Kezban Sarıca, “Artık canı sıkılan, güzellik uzmanıyım diyemeyecek” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir