Queen Vip açıldı…

Türkiye’de ilk ve tek konsepti Queen Vip Kişisel Bakım Merkezi muhteşem bir açılışla Adanalıların hizmetini girdi.

Queen Kişisel Bakım Merkezi sahibi kadın girişimci Kezban Sarıca ve ortakları Adana’nın başarılı iş adamları Kareli Ajans sahipleri A. Yiğit Göksu, Yakup Taş gerçekleştirdikleri açılışla sektöre muazzam bir giriş yaptılar.

Açılış kurdelesini Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ak Parti Meclis Üyesi Şule Özülkü, MHP Kadın Kolları Başkanı ve Başkan Yardımcısı Yeşim Akkaş, Ak Parti Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Başak Korkmaz Çınar, Queen Kişisel Bakım Merkezi sahipleri Kezban Sarıca, A. Yiğit Göksu, Yakup Taş birlikte kesti.

Halkın yoğun ilgisinin ve katılımın sağlandığı açılışta, Adana Kuaförler Odası Başkanı Emin Ünal, STK Başkanları, Dernek Başkanlarının yanı sıra çok sayıda da basın mensubu vardı. Açılış konuşmasını yapan Kareli Ajans sahibi Av. Yiğit Göksu şu ifadelere yer verdi:

“Kezban Hanımın büyük bir hayaliydi burayı açmak, en başta bize hayalini söylemişti biz de kendisini destekledik. Türkiye’de ve Adana’da ilk defa olan bir konsepti gerçekleştirdik. Merkezimizin aşağı katı kişisel bakım ürünleri yukarı kat ise kuaför ve kişisel bakım hizmeti sunmakta. Oldukça fazla heyecanlıyız, inşallah Adana’ya ve Adanalılara hayırlı bir yer olmasını temenni ediyoruz.”

Daha sonra Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin açılış kurdelesini kesmeden önce şu ifadeler yer verdi:

“Adana’ya ve Adanalılara katkı sunan kim varsa her zaman yanındayız. Özellikle kadınlar için çok güzel bir yer olmuş, hem alışveriş hem bakım ikisi bir arada başarılar diliyorum. Bir tek kişinin bile istihdam edilmesi bizim için son derece önemlidir. Yaşanan pandemi sürecinde işverenlerin de elinde olmadan işsiz sayısı arttı. Bazı işletmeler kapandı. Böyle yeni işyerlerinin açılması hem Adana ekonomisine hem istihdama katkı sunmaktadır.”

Açılış kurdelesinin kesiminden sonra işletme gezilerek alışveriş yapıldı.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

AVRUPADAN DEPREM İLLERİNE YARDIM KÖPRÜSÜ KURULDU

Ülke deprem dolayısıyla tek yürek tek vücut olurken, Büyük Türk Dünyası Federasyonu Adana İl Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir