Onko Adana Onkoloji Merkezi Cumhuriyetin 100. Yılını büyük coşkuyla kutladı…

Onko Adana Onkoloji Merkezi Cumhuriyetin 100. Yıl dönümünü coşkuyla kutladı. Onkoloji Merkezi Cumhuriyete özel bayraklarla süslenerek, Cumhuriyetin 100. Yılına vurgu yapıldı.

CUMHURİYET KADINIYIZ

Onko Adana Onkoloji Merkezi Müdürü Pırıl Sagay Geze,

“Onko Adana Onkoloji Merkezi olarak, bu özel güne çok önem veriyoruz. Biz kadınlar olarak Cumhuriyet kadınlarıyız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hele hele 100. Yıl olmasının coşkusu içerisine girdiğimiz ilk andan itibaren hepimizi sardı.

GELECEK YÜZYILLARIMIZ ÇOCUKLARIMIZA EMANETTİR

Bu ülkede yaşayan herkes için bu günleri görmek onur ve gurur kaynağıdır. Bundan sonraki yüzüncü yıllarımız bugün burada bulunan çocuklarımıza emanettir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi bu vatanı yüceltecek olan gelecek nesiller olacaktır. Nice güzel yüzyıllarımızın kutlamalarımızın olmasını temenni ediyorum.”

YAŞASIN CUMHURİYET

Onko Adana Onkoloji Merkezi çalışanları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının önemini ve özellikle 100. Yıl olmasının bilincine değinerek hep bir ağızdan “Yaşasın Cumhuriyet” dedi.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Yumurtalık’a yürekli bir kadın eli değmeli”

Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık Belediyesi Başkanı A. Adayı Taliye Ünlü, adaylık dosyasını Ankara’ya sunar sunmaz …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir