MHP’de Cahit Öztok sesleri

Geçtiğimiz 3 dönem Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili adayı olan kentin seçkin iş insanlarından, Cahit Öztok’un, aktif siyasete geri dönmesi için yakın çevresinden ve ekibinden büyük baskı gördüğü öğrenildi.

İSMİ BÜYÜKŞEHİR’E GEÇİYOR

Başta tarım olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren İş insanı Cahit Öztok, İş, siyaset, spor ve cemiyet hayatı ile partili partisiz tüm kesimlerin yakından tanıdığı ve bildiği bir isim. Merkez ilçeler olmak üzere kırsal ilçelerde de ciddi bir oy potansiyeli olan iş insanı Cahit Öztok, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlere zaman giderek daralırken MHP’de Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak konuşuluyor. Milletvekili adaylığı döneminde yaptığı çalışmalarla halkın büyük takdirini alan, her kesimden insana, samimi dokunuşlar yapan Cahit Öztok’un ismi Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçiyor.

“LİDERİMİN İZİNDE PARTİMİN EMRİNDEYİM”

Önceki dönem Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte ismi kamuoyunda konuşulan Cahit Öztok, sürekli aday olup olmadığının sorulmasına üzerine, açıklama yapma gereği duyduğunu belirterek şunları söyledi: “Bu zamana kadar liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin izinde, partimin emrinde oldum. Bana verilen hiçbir görevden kaçmadım. Milletvekili adaylığı döneminde canla başla ve tüm imkânlarımızı seferber ederek partimin en iyi oyu alabilmesi için çalıştım. Bundan sonra da şahsıma bir görev tevdi edildiği takdirde yine aynı heyecan ve şevkle çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu kutlu davanın bir neferi olarak dün olduğu gibi, bugünde, yarın da duruşumuzdan hiçbir taviz vermeden yürümeye devam edeceğiz. Bizlere inanan, güvenen ve yanımızda duran dava arkadaşlarımız ve Adana sevdalısı tüm hemşerilerimizle başarı için ter dökmeye devam edeceğiz.”

 

 

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Teklifi geri çekin”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir