MHP Adana İl’den yangın mağduru esnafa ziyaret!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlık Heyeti, merkez Seyhan ilçesinde Sarıhamzalı Mahallesi’nde bulunan Kemal Deniz Geri Dönüşümcüler Sitesi’nde çıkan yangın bölgesindeki esnafa “Geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

MHP Adana İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Zorba, Sayım Azmaz, Veysel Kokaçya, Mahir Şafak ve Mükremin Kara’dan oluşan heyet, yangın faciasında zarar gören iş yerlerini ziyaret ettiler. Hüseyin Zorba başkanlığındaki heyet, Adana Hurdacılar Odası Başkanı ve Geri Dönüşümcüler  Sitesi Başkanı Kemal Deniz’den de bilgi aldılar.

Çevre il ve ilçelerden de gelen itfaiye ekiplerinin yardımlarıyla söndürülen büyük boyutlu yangında 20 iş yerinin zarar gördüğü belirlendi. MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Zorba “Yangın çok büyük boyutlu ve maddi zarar da büyük oldu. Tek tesellimiz can kaybının olmaması. Cenab-ı Allah şehrimizi, esnafımızı, hepimizi daha beterin korusun.” dedi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

ENGELSİZ FESTİVAL’DE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Yüreğir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Engelsiz Festival’de özel gereksinimli bireyler aileleri ile birlikte gönüllerince eğlendi. Yüreğir Belediyesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir