Mavi Radyo 6. Gala Gecesi’ni kutladı…

Adana’nın en çok dinlenen ve kentin gündemini belirleyen Mavi Radyo, Seyhan Oteli Balo Salonunda 6. Gala Gecesi’ni muhteşem bir organizasyonla kutlanırken ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül sahne aldı.

Geceye başta Adana Vali Yardımcısı Mutlu Almalı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar olmak üzere siyasi partilerin başkanları, yöneticileri, STK, kurum ve kuruluşlar, iş adamları, şehrin önde gelen doktorları, basın mensupları olmak üzere oldukça fazla yoğun bir katılım sağlandı.

Mavi Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özgürdal, katılım sağlayan herkese teşekkür ederek, Cumhuriyetin 100. Yılının önemine vurgu yaptı.

10. yıl marşına ve Cumhuriyete özel dinletilere eşlik eden katılımcılar masada bulunan bayrakları havaya kaldırıp sallamasıyla muhteşem görüntüler gerçekleşti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar burada yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyetimizin 100. Yılını Adana olarak muhteşem bir şölenle kutladık. Hepinizle gurur duyuyorum, şehrimize ve bizlere yakışan şekilde kutladığımız Cumhuriyet Bayramında Adana olarak Türkiye’ye örnek olduk. Bugün de bu güzel organizasyonu gerçekleştiren Mavi Radyo’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özgürdal’a ayrıca teşekkür ediyor ve başarılarının devamın diliyorum”

Mavi Radyo’nun 6. Gala Gecesi ödül töreniyle devam etti.

Ödül alanlar şu şekilde gerçekleşti;

Hüseyin Ayna (Aykar Çelik ve İnşaat san. Tic. AŞ.), Yılmaz Morgül ( Türk Sanat Müziği Sanatçısı), Gökhan Üney ( Seyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı,  Jimnastik il temsilcisi), Ali Aslan (Türkiye’nin en büyük Bosch Bayisi), Uzman Dr. Gökhan Morgül (İç hastalıkları Uzmanı),  Doç. Dr. Mir Ali Purbager (Radyoloji Uzmanı), Bayram Şirin ( Şirin Park Otel), Çilem Alvur (Elegan Ayak Sağlık), Vedat Karabıyık (Avantaj Giyim Mağazası), Dr. Cengiz Kurt ( Çukurova Üniversitesi Mezunlar Dernek Başkanı)

Muhsin İnal (Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Daire Başkanı), Engin Kanber (Çukurova Press Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı), Profesör Doktor Cem Kaan Parsak (Onkoloji Cerrahi), Metin Taylancı (Adana İdmanyurdu Kulüp Başkanı), Yıldız Battal (Yıldız Organizasyon), Zeynep Koçöz (Pen Ajans Rev film Stüdyo Yönetim Kurulu Başkanı),

 

Daha sonra ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül sahne alarak misafirleri coşturdu. Tüm katılımcılar gecenin geç saatlerine kadar pistten inmeyerek bu güzel gecenin tadını çıkartı.

Bunları da Okuyabilirsiniz

BAŞKAN KOCAİSPİR ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ara vermeden sürdürdüğü esnaf, vatandaş ve mahalle buluşmaları kapsamında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir