Kaçak yapıyı yükseltenler bu cesareti kimden alıyor?

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Onur mahallesinde göz göre göre kaçak bina yapılıyor. Edinilen bilgiye göre yapı denetim tarafından mühürlenen kaçak bina sahipleri mührü kırarak yapıyı yükseltmeye devam ediyor. Tamamen suç teşkil eden bu durumda akıllarda kaçak yapıyı yükseltenlerin bu cesareti kimden alıyor, sorusu takılıyor.

MÜHÜRLENDİ AMA…

Çevre sakinlerinin tepkisi üzerine Onur Mahallesi, Onur caddesi A 101 market karşısındaki kaçak bina mühürlendi ama buna rağmen inşaat devam ediyor ve suç işleniyor. İddialara göre mührü kıran bina sahipleri kaçak yapıyı yükseltmeye devam ediyor. Yetkililerin olaya el koyması bekleniyor. Çevre sakinleri, ‘’Gözümüzün içine baka baka mührü kırıp kaçak binaya devam ediyorlar. Bu cesareti nereden alıyorlar’’ diye tepkilerini dile getirdi.

Kamuoyu olarak bu tamamen yasa dışı olan olayın bir an önce çözüme kavuşturulmasını bekliyor ve konunun takipçisi olacağımızı belirtiyoruz.

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Yumurtalık’a yürekli bir kadın eli değmeli”

Milliyetçi Hareket Partisi Yumurtalık Belediyesi Başkanı A. Adayı Taliye Ünlü, adaylık dosyasını Ankara’ya sunar sunmaz …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir