İlçe Müftüleri Toplantısı Tufanbeyli’de Yapıldı

Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, ilçe ziyaretleri kapsamında Tufanbeyli ilçesini ziyaret ederek kamu kurum ve kuruluşları ile yaptığı görüşmelerde, ilçede yürütülmekte olan din hizmetleri hakkında istişarelerde bulundu.

Din hizmetlerinde İl Müftülüğü ile ilçeler arasında koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği artırmak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla her ay ilimizin farklı bir ilçesinde yapılan ilçe müftüleri toplantısı, Eylül ayında Tufanbeyli  ilçesinde yapıldı.

Toplantı İl Müftüsü Mehmet Taşcı’nın başkanlığında, Müftü Yardımcısı Ahmet Demirer ve 15 İlçe Müftüsünün katılımıyla gerçekleştirildi.

Müftü Taşcı, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu

İlçe Müftüsü Mücahit Göktaş ise ev sahibi olarak müftüleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

İl Müftümüz Mehmet Taşcı, İlçe Müftüler toplantısını müteakip İlçe Kaymakamı Abdulhamit Bayram ve 15 ilçe müftüsüyle ile yemekte bir araya geldiler.

Daha sonra  İlçe Müftülük ziyareti, belediye ziyareti ve yapımı devam eden İstiklal Camii inşaatı ziyaretinin ardından İlçeden ayrıldılar.

Bunları da Okuyabilirsiniz

SARIÇAM BELEDİYESİ’NDEN MERA ISLAH ÇALIŞMASI

Sarıçam Belediyesi’nce, hayvancılığın yoğun olduğu kırsal mahallelerde, mera ıslah çalışması gerçekleştirildi. Bu kapsamda kıraç alanlardaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir