Hülya Erdem’den Ankara çıkarması

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, güzel bir Türkiye için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin yeni döneminde birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Ceyhan’da herkesin her kesimin sorunlarına duyarlı yaklaşan, çözüm odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemeye gayret eden Başkan Erdem, Ankara’daki temaslarını da sürdürüyor.

TBMM’nin 28. Dönemi nedeniyle çalışmaları yerinde gören ve bu kapsamda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP Grup Başkanvekilleri Burcu Köksal, Ali Mahir Başarır’ı ziyaret eden, başarılar dileyen Başkan Hülya Erdem’in ziyaretleri bununla sınırlı kalmadı.

TBMM Başkanvekilliğine seçilen Gülizar Biçer Karaca’nın yanı sıra CHP Adana Milletvekilleri Müzeyyen Şevkin ve Ayhan Barut’la da görüşen Başkan Erdem, Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal’la da bir araya geldi.

Misafir olduğu önemli isimlere Ceyhanlıların selamını ileten Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, mecliste bazı milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla da görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Erdem, “Milletvekillerimize yeni dönemlerinde başarılar diliyorum. Hep birlikte daha güçlü, daha özgür bir Türkiye için çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir