Hülya Erdem, fedakarlıktan kaçınmıyor

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçe genelinde Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte çalışmalara destek vermek üzere sinekle mücadele araçları aldı.
“Sinekle mücadelede biz de varız” diyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçenin dört bir yanında her akşam hummalı bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’la her hizmette uyum içerisinde çalışan Başkan Hülya Erdem, “Adana Büyükşehir Belediyemizin ilçe genelinde yaptığı sinekle mücadele hizmetine biz de Ceyhan Belediyesi olarak araçlarımızla destek veriyoruz. Halkımızın rahat ve huzurlu bir yaşam sürmesi için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Halkımızda hizmette sınır tanımıyoruz” diye konuştu.

“FEDAKARLIKTAN KAÇINMAYIZ”
Sineksiz, huzurlu bir Ceyhan için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini kaydeden Başkan Hülya Erdem, “Hiçbir bahaneye meydan vermeden vatandaşın sağlığını ön plana alarak hareket ediyoruz. Bizim anlayışımızda hizmet ayrımı yok. Belediyemizin imkanları ölçüsünde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’a sunduğu hizmetler ve katkılar nedeniyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a ve Büyükşehir ekiplerine teşekkür etti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Zeydan Karalar’dan “Bay Sinema” Türker İnanoğlu’na duygulandıran ziyaret

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yönetmen, film yapımcısı, TV program yapımcısı ve girişimci olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir