Hülya Erdem engellilere sahip çıkıyor

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, hiçbir bahane üretmeden, her koşulda engelli vatandaşların yanında olduğunu söyledi. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle ekonomik koşulları iyi olmayan, ihtiyaç sahibi 27 Ceyhanlı hemşehrisine tekerlekli sandalye sunan Başkan Erdem, “Engelli vatandaşlarımızı bir nebze de olsa mutlu edebilmenin huzuruyla çalışıyoruz” dedi.
Dünyadaki tüm insanların birer engelli adayı olduğuna dikkat çeken Başkan Hülya Erdem, “Belediyemiz imkanları dahilinde hizmetlerimizi engellilerimiz için engelsiz bir Ceyhan üzerine kurguluyoruz. Toplumun tüm kesimlerini engelli vatandaşlarımıza destek olmaya çağırıyorum. Engellisine, yaşlısına, kadınlarına, çocuklarına daha çok sahip çıkan toplumlar çağdaş bir geleceğe kapı aralar. Duyarlı halkımızla birlikte Ceyhan’da engellilerimizin daha iyi bir yaşam sürmesi için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu. Başkan Erdem, 8 engelli vatandaşa daha tekerleklhi sandalye vereceklerini söyledi.
Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e teşekkür eden vatandaşlar tekerlekli sandalyeleri sayesinde evden dışarı rahatça çıkabilecek olmanın sevincini yaşadıklarını kaydetti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Vuranay, “Emeklimiz intibak sorununa çözüm bekliyor”

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Adana Şube Başkanı Ali Vuranay, İdari Sekreter Neslihan Öztoprak ve Eğitim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir