Hülya anneden gençlere müjde

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhanlı ailelerin tüm çocuklarına, gençlerine ayrı bir önem veriyor. Ceyhan Belediyesi bünyesinde bir çok spor dalında kurslar düzenleyen Başkan Hülya Erdem, gençlere yeni bir müjde verdi.
Ceyhanlıların ‘Hülya Annesi’, Başkan Erdem, çift halı sahalı spor kompleksini çok yakında gençlerin hizmetine sunacak. İlçeye kazandırılacak spor kompleksinden futbol kursu öğrencilerinin yanı sıra Ceyhanlı tüm komşularının yararlanacağını belirten Başkan Hülya Erdem, “Ceyhanımız için çok güzel oluyor çok” ifadesiyle duygularını dile getirdi.
“GENÇLER GELECEĞE GÜVENLE BAKABİLSİN”
Ceyhan’da kültürel ve sportif faaliyetleri aksatmadan devam ettiren Başkan Hülya Erdem, çocukların, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması için, geleceğe güvenle bakabilmeleri için var güçleriyle çalışmayı ilke edindiklerini kaydetti. Kısa süre sonra yapımı tamamlanacak çift halı sahalı spor kompleksinde ‘Yaz Spor Okulları Futbol Kursu’ düzenleyeceklerini vurguladı.
FUTBOL KURSLARI DÜZENLENECEK
Ceyhan Belediyesi’nin futbol kurslarına kayıtların devam ettiğini söyleyen Başkan Erdem, hafta içi 09.00-10.00 saatleri arasında minikler (7-8-9 yaş), 10.00-11.00 saatleri arasında küçükler (10-11-12 yaş) ve 11.00-12.00 saatleri arasında ise yıldızlar (13-14-15 yaş) kategorisinde ayrı ayrı gruplar halinde futbol kursu düzenleneceğini belirtti. Başkan Erdem, deneyimli Futbol Antrenörleri; Gökhan Adıyeke, Ali İnce ve Ahmet Alper Öztürk yönetimindeki çocuk ve gençlerin futbol kursunda kendi geleceklerine yön vereceğini sözlerine ekledi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

POMEM KURSİYERLERİNDEN BAŞKAN DEMİRÇALI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yüreğir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün ücretsiz verdiği POMEM kurslarında eğitim alan ve POMEM …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir