“Haydi Ceyhanlı, bayrağını kap da gel”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın Ceyhan’a yakışır bir şekilde kutlanacağını bildirdi. Zafer Bayramı’nın coşkulu geçmesi için tüm detayları düşündüklerini belirten Başkan Erdem, bu kapsamda sanatçı Koray Aydın’ın Ceyhanlılarla buluşacağını kaydetti.
HERKESE DAVET ETTİ
30 Ağustos 1922’de Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için düzenlenen konserin 27 Ağustos’ta gerçekleşeceğini belirten Başkan Hülya Erdem, “Özel konserimize Ceyhanlı komşularımızla birlikte Adana ve tüm ilçelerde ikamet eden hemşehrilerimizi davet ediyoruz. 30 Ağustos coşkusuna herkesin ortak olmasını diliyoruz” dedi.
27 AĞUSTOS’TA KAYMAKAMLIK ÖNÜNDE
Bayramın, Ceyhan’a yakışır şekilde, coşkuyla ve gururla kutlanacağını belirten Başkan Erdem, 27 Ağustos 2023 Pazar günü saat 20.00’da Kaymakamlık Önü, Cumhuriyet Meydanı’ndaki konsere herkesi davet etti. Başkan Erdem, “Haydi Ceyhan’ım, haydi komşularım, haydi Adanalım, haydi gençler, bayrağını da kap gel. Koray Avcı konserinde buluşuyoruz” ifadelerini kullandı.
Başkan Hülya Erdem, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini sözlerine ekledi.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Ceyhan Belediyesi Kenti Bayrama Hazırlıyor

Ceyhan Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışmalarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir