Gökboğa: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak birçok başarılı çalışmalara imza attık

Gökboğa: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak birçok başarılı çalışmalara imza attık

Kent Gündem Adana ve As Haber Adana gazetesi imtiyaz sahipleri Deniz Tengip ve Pınar Aytekin, Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Gökboğa’yı yerinde ziyaret etti.

Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Gökboğa kent adına yapılacak hizmetler hakkında bilgiler vererek şunları söyledi:

“Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak birçok başarılı çalışmalara imza attık. Aile ve çocuk adına yaptığımız çalışmalar ciddi anlamda karşılık buldu. İl Müdürlüğü olarak boşanma sürecindeki çiftlere boşanma süreci danışmanlığını tanıtım faaliyetlerini artırıyoruz. Birçok hizmetlerimizin yanı sıra koruyucu aile ile ilgili çalışmalarımız da var. Adana için birçok proje gerçekleştireceğiz onun çalışmalarını da yapıyoruz. Zaten Kent Gündem TV’ye çıkacağız ve tüm bu hizmetlerimizden bahsedeceğiz.”

Gökboğa, yeni görevinde de aile ve sosyal hizmetler alanında başarılı çalışmalar gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

 

Bunları da Okuyabilirsiniz

Geleneksel 5 Ağustos Futbol Turnuvası Başlıyor

Pozantı Belediye Başkanlığı tarafından Pozantı Kongresi’nin 104’üncü yıldönümü anısına düzenleyeceği “5 Ağustos Kongresi Futbol Turnuvası” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir