Futbol Okulları’nda Başkan Akay’a Sevgi Seli

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, spor okullarında futbol eğitimi alan geleceğin yıldız adaylarıyla Bahçeşehir Spor Kompleksi’nde bir araya geldi. Coşkulu bir şekilde karşılanan Başkan Akay, “ Seyhan Belediyesi olarak hedefimiz kurslarımızda yer alan çocuklarımızın gelecekte iyi birey olmalarına katkı koymak” dedi.

“ KURSLARIMIZ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR ”

“ Spor Okulları bizim için çok önemli ” diyen Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Spor, çocuklarımızın kötü alışkanlıklara yönelmesini engellemek adına en önemli unsur. Bunun içinde çocuklarımızın küçük yaşta eğitim almalarını sağlıyoruz. 11 tesis, 17 branşta ücretsiz olarak gerçekleşen kurslarımız her geçen gün daha da yaygınlaşmakta. Futbol  okullarımız da bunlardan bir tanesi ve büyük bir ilgi görmekte. Geçmişte Türk futboluna yetenekli futbolcular kazandıran Adana’mızdan bundan sonra da başarılı futbolcuların yetişmesi adına desteğimizi esirgemeyeceğiz. Çocuklarımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyorum ” dedi.

YOĞUN KATILIM VARDI

Bahçeşehir Spor Kompleksi’nde gerçekleşen törene Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, Bahçeşehir Mahallesi Muhtarı Hasan Ali Berktaş ile çok sayıda sporcu ailesi de yer aldı.

Bunları da Okuyabilirsiniz

‘’ADANA ASKF’DE BOZAN GÜVEN TAZELEDİ’’

  Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 16. Genel Kurulunda güven tazeleyen Başkan Ahmet Bozan ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir