DSP Adana İl Örgütü’nden 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması…

Demokratik Sol Parti Adana İl Örgütü 30 Ağustos Zafer bayramı dolayısıyla Atatürk Park’ında bir araya geldi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Atatürk anıtına çelenk koyan DSP’liler Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını özlem ve saygıyla yad ettiler.

BÜYÜK BİR ZAFER
Burada bir konuşma yapan DSP Örgüt Kurulu eski başkan yardımcısı, Parti Meclis Üyesi Hakan Buldu, “Büyük Taarruzla başlayıp büyük bir zafere dönüşen 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Bu büyük zaferin 100. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anıyorum” dedi.

TARİHİN YAZILDIĞI GÜN
Demokratik Sol Parti PM Buldu, “ Tüm imkansızlıklara ve yoksulluğa karşı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazanılan bu kutlu zafer, özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın kırılış noktasıdır. Bu destan ebedi bir destan ve milli mücadelemizin eseridir. Milletimizin birlik ve beraberlik içinde topyekun olarak bir tarih yazdığı bu kutlu günde 30 Ağustos Zafer Bayramımızı tekrar sonsuz bir mutluluk içinde kutluyoruz. Yaşasın Cumhuriyet ! Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye !” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

“Aile Hekimlerinin özlük hakları yetersiz”

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Meclis Genel Kurulu’nda söz alarak aile hekimlerinin yaşadığı sorunlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir