DESTEK AKAY’DAN BAŞARI KİCK BOKSÇULARDAN

17-21 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Kick Boks Dünya Kupası’nda 9 altın,  9 gümüş,  5 bronz madalya kazanan Kick Boks kulüplerinin temsilcileri ve sporcuları Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı ziyaret ederek tesis ve ulaşım konusunda vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

“ DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK ”

Kick Dünya Kupası’nda elde edilen başarının küçümsenmeyecek boyutta olduğunu belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay,  “ Spor bizim için çok önemli. Branş ayrımı yapmaksızın imkanlarımız dahilinde destek veriyoruz. Verilen desteğin karşılığının başarı olarak dönmesi bizleri gururlandırıyor. Elde ettiğiniz başarılardan dolayı kutluyorum.  Başarı kadar spor yapan kişi sayısının artması da o kadar önemli. Küçük yaştan itibaren çocuklarımızın spora başlaması gerekiyor. Bunun içinde spor okullarımızdaki çalışmalarımız yıl boyu aralıksız bir şekilde devam etmekte. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da desteğimizi esirgemeyeceğimizi bilmenizi istiyorum” dedi.

“ BAŞARIDA DÜZENLİ ÇALIŞMANIN KATKISI ÇOK FAZLA ”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a Emre Gönlüşen Spor Kompleksi ve Şakirpaşa Mega Spor Kompleksi’nde  çalışma ortamının sağlanması ve ulaşım desteği nedeniyle teşekkür eden Kick Boks Kulüplerinin temsilcileri, “ Başarıda düzenli çalışmamızın katkısı çok fazla. Bu anlamda belediye başkanımıza sporcularımız adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Bunları da Okuyabilirsiniz

ADANA’NIN EN BAŞARILI TAKIMI GURUR VERİYOR…

Elde ettiği başarılarla son 20 yıl Adana’nın en başarılı takımı olan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir