Dargınlıklar, husumetler sona ersin, sevgi ve kardeşlik hüküm sürsün…

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Karalar yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar küskünlüklerin, dargınlıkların geride bırakılması, sevgi, barış ve kardeşlik ortamının hüküm sürmesi adına hepimiz için çok büyük fırsat. Mübarek Kurban Bayramı’nda husumetlerin, kavgaların sona ermesi, dört bir yanımızı güzelliklerin sarması en büyük dileğimiz.

Millet olarak üst üste meydana gelen deprem felaketleriyle büyük acılar yaşadığımız ama yaralarımızı sarmak için tek yürek olduğumuz, milletimize has dayanışma ruhunun gücüyle ayakta kaldığımız günlerden geçtik. Ulusumuzun bir daha böyle felaketlerle karşılaşmaması, daima bayram tadında yaşaması en büyük dileğimiz.

Adana Büyükşehir Belediyesi olarak Adana’mızın sorunlarını azaltmak, kenti daha çağdaş ve daha yaşanabilir hale getirmek için, çalışma arkadaşlarımızla birlikte, mesai mefhumu gözetmeden çaba göstermeye devam ediyoruz. Koşullar ne olursa olsun doğru ve dürüst çalışarak, bilimi gözeterek, katılımcı ve sosyal belediyecilik anlayışından asla taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Ulusumuzun, hemşehrilerimizin ve İslam Alemi’nin Mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, nice bayramlara birlikte sağlıkla ve esenlik içinde girmeyi diliyorum. “

Bunları da Okuyabilirsiniz

SEYHAN BELEDİYESİ YÜZME HAVUZLARI BÜYÜK BİR İLGİ GÖRÜYOR

Seyhan Belediyesi bünyesinde bulunan Sarıhamzalı ve Hadırlı yüzme havuzları büyük bir ilgi görüyor. Belediye Başkanı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir