Ceyhan’da yol yenileme çalışmaları hız kesmiyor

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan için üretmeye, şehri güzelleştirmeye devam ediyor. Ceyhan’da bütünlüklü bir anlayışla hareket eden, ilçenin dört bir yanında temizlikten park bahçeye, çevre düzenlemesinden yol yapım çalışmalarına kadar her detayı düşünen Başkan Erdem, yol yenileme çalışmalarını da aksatmıyor.
DÜZENLİ, SAĞLIKLI BİR ŞEHİR HEDEFLİYOR
Cumhuriyet Mahallesi 124. Sokaktaki yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen, çalışma arkadaşlarına kolaylıklar dileyen Başkan Hülya Erdem, “Ceyhan’daki hizmet seferberliğimiz kapsamında yol yenileme çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor. Ceyhan’ın tamamında eksiksiz hizmet üretme hedefimizden asla şaşmıyoruz. İlçemizde insan öncelikli, sosyal belediyecilik eksenli çalışmalarımız kapsamında yolların, sokakların, kaldırımların, park ve bahçelerin, çevrenin düzenli, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yapıya kavuşması için çalışıyoruz” dedi.
TÜM BİRİMLERLE HALK İÇİN ÇALIŞIYOR
Cumhuriyet Mahallesi’nde komşularıyla da bir araya gelip sorunlarını, görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Hülya Erdem, “Ceyhanımız için üretmek, şehrimizi güzelleştirmek üzere hazırladığımız tüm projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Belediyemizin tüm birimleriyle ve halkımızla elbirliğiyle planladığımız hizmetlerimizi aksatmadan ilerliyoruz” diye konuştu.
Başkan Erdem, Ceyhan’daki hizmetlere sahip çıkan tüm hemşehrilerine de teşekkür etti.

Bunları da Okuyabilirsiniz

BAŞKAN KOCAİSPİR ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ara vermeden sürdürdüğü esnaf, vatandaş ve mahalle buluşmaları kapsamında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir