Ceyhan’da Cumhuriyet coşkusu hız kesmiyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu doyasıya yaşayan Ceyhan halkı, sanatçı Haluk Levent’ten sonra bu kez Emre Tiğit ve Grup Fay’la bayramı kutladı.
Adına yaraşır bir şekilde Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla sanatçıları kucaklaştıran Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve Türk milletine emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşayacağını vurguladı.
Konser alanını dolduran Ceyhanlı hemşehrilerine seslenen Başkan Hülya Erdem, “Kardeşlerim, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” dedi. Cumhuriyet coşkusunun hafta boyunca devam edeceğini kaydeden Başkan Erdem, “Cumartesi günü hep birlikte zeybek oynayacağız. Adanalıyık Allahın adamıyık” diye konuştu. Gençlerle, çocuklarla, ailelerle birlikte bayramı coşkuyla, sevinçle kutlamaya devam edeceklerini dile getiren Başkan Hülya Erdem, Ceyhanlıların ve Türk halkının bayramını bir kez daha kutladı.

Bunları da Okuyabilirsiniz

YÜREĞİR BELEDİYESİ’NDEN BUDAMA VE AŞILAMA KURSU

Yerli üreticileri destekleyen ve kırsal kalkınmayı önceleyen projelere imza atmayı sürdüren Yüreğir Belediyesi’nin ‘Meyve Budama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir