Ceyhan’da asfalt seferberliği…

Göreve geldiği günden bu yana Ceyhan’ı karış karış gezen, tüm yolları denetimden geçiren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçede bozuk yol kalmayacağını vurguladı. İlçe genelinde temizlikle birlikte asfalt seferberliği de yürüten Başkan Erdem, hemşehrilerinin vergileriyle oluşan belediye bütçesinin her kuruşunu yine Ceyhanlı hemşehrileri için harcamaya özen gösterdiklerini vurguladı.

DÖRT BİR YANA HİZMET…
Ceyhan için Ceyhanlı için gecesini gündüzüne katan Başkan Hülya Erdem, “Çalışmalarımız aralıksız sürecek. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ceyhanımızın dört bir yanında yol bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Halkımız müsterih olsun. Ceyhan’ın tamamında tek bir yol sorunu kalmayana dek çalışacağız” diye konuştu.

“O YÜREK BİZDE VAR”
İlçe genelinde süren asfalt seferberliğinin vatandaşlar için önemine dikkat çeken Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhan’a hizmet yürek ister, o yürek de bizde var. İlçemizin daha modern bir kimliğe kavuşmasını istiyoruz ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağız” ifadelerini kullandı.

Bunları da Okuyabilirsiniz

Geçmişten Günümüze Anadolu Zübeyde Ana Kültür Evi 29 Ekim’de Açılacak

Pozantı’daki Devlet Demir Yollarına ait asırlık binalar, kentin kültürel mirasına ev sahipliği yapacak. Devlet Demir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir