Bünül: Cumhurbaşkanımızın İzinde, Hemşerilerimizin Emrindeyim

MUHAMMED İSLAM BÜNÜL AKP MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIGINI AÇIKLADI

AK Parti’nin birçok kademesinde görev alan Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Muhammed İslam Bünül, 2023 Genel Seçimlerinde milletvekili aday adaylığı başvurusu sonrası Ceyhan İlçe Başkanlığında partilileriyle buluşarak açıklamalarda bulundu.

Bünül, ‘‘Bundan önce olduğu gibi gece gündüz demeden çalışacak bir kardeşiniz olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, hemşerilerimizin emrinde olmaya devam edeceğim’’ dedi.

AK Parti Adana İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Muhammed İslam Bünül, daha önce ilçe başkanlığı görevini de yaptığı Ceyhan İlçe teşkilatında partilileri ve sevenleri tarafından teveccühle karşılandı.

BÜNÜL’Ü PARTİLİLERİ BAĞRINA BASTI

AK Parti’nin birçok kademesinde uzun yıllardır özveriyle çalışan Muhammed İslam Bünül’ün milletvekili aday adaylık açıklaması partilileri ve sevenleri tarafından yoğun ilgi gördü. Ailesinin yanı sıra Bünül’ü, Ceyhan İlçe Başkanı Sami Özsoy, teşkilat başkanları, belediye meclis üyeleri, STK başkanları, mahalle muhtarları ve çok sayıda partilisi yalnız bırakmadı.

BÜNÜL: DEPREMDEN ETKİLENEN 11 ŞEHRİMİZİ YENİDEN AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Bugüne kendisini yalnız bırakmayan Cumhur İttifakı gönüllülerini ve AK Parti teşkilatlarını en kalbi duygularla selamladığını söyleyen Muhammed İslam Bünül, Kahramanmaraş merkezli 11 ilde yaşanan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Birlik ve beraberlik içerisinde tüm yaraların birer birer sarıldığını belirten Bünül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde pandemi sürecinden ülke olarak nasıl başarıyla çıktıysak, yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremden etkilenen tüm şehirlerimizi de yeniden ayağa kaldırılacaklarını söyledi.

‘‘ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE, GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ’’

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin önemine vurgu yapan Bünül konuşmasında, ‘‘ Değerli arkadaşlar bölgemiz de ve dünyada yaşanan kritik gelişmeler 14 Mayıs seçimlerini daha da önemli bir noktaya taşımıştır.
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde Bölgesinde ve Dünyada söz sahibi olan Türkiye’nin kazanımlarını kaybetmesine göz yumamayız. Türkiye’nin güçsüzleşmesi, zayıflaması ve parçalanması için el ovuşturanlara zafer çığlıkları attıramayız. Umudunu ve hayallerini Türkiye’ye bağlamış mazlumların ve mağdurların umutlarını kıramaz, hayallerini yıkamayız. Bunun için el ele verip, omuz omuza safları daha da sıkılaştırarak her zamankinden daha fazla çalışacağız’’ ifadelerini kullandı.

‘‘REHAVETE KAPILMADAN ÇALIŞMALIYIZ’’

Cumhur İttifakına gönül verenlerin ‘Hemen Şimdi’ diyerek seçim çalışmalarına aralıksız sürdürmelerini söyleyen Bünül, ‘‘Kadınlarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımızla kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle gezecek vatandaşlarımızın gönlünü kazanacağız. Bir an rehavete kapılır, bir an gevşer, bir an zafiyet gösterirsek ülkemizin ve milletimizin yaşayacağı büyük facianın vebali altında kalırız. Gayret bizden, zafer Allah’tandır. Ceyhan için, Adana için, Türkiye için Hemen Şimdi diyerek mücadeleye başlıyoruz.’’ Dedi.

BÜNÜL: CUMHURBAŞKANIMIZIN İZİNDE, TEŞKİLATIMIZIN EMRİNDEYİZ

Vatandaşların ve bölgenin talep ve sorunlarını bildiğini söyleyen Bünül konuşmasına; ‘‘Kıymetli teşkilat mensuplarım, değerli hemşerilerim,sizlerin sorunlarını ve sıkıntılarını çözmek, refahınızı artırmak, güvenliğinizi ve huzurunu sağlamak, hayallerinizi ve hayallerimizi gerçekleştirmek için ailem, kıymetli büyüklerim, bizlere güvenen dostlarımız ve arkadaşlarımızla yaptığımız istişare sonucunda 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek olan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Aday Adayı olma kararı aldım. Allah bizleri devletimize ve milletimize karşı mahcup etmesin. Aday olalım veya olmayalım Cumhurbaşkanımızın izinde, teşkilatımızın emrinde bugüne kadar çalıştığımızdan, daha fazla çalışacağız. Bizlere bugün burada teveccüh gösterip yanımızda olan herkesten Allah razı olsun. Rabbim kardeşliğimizi, yol arkadaşlığımızı, muhabbetimizi daim kılsın. Hepinizi muhabbetle selamlıyor, saygılarımı sunuyor Allah’a emanet ediyorum’’ ifadeleriyle son verdi.

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Sami Özoy, Muhammed İslam Bünül’ün milletvekili aday adalığının hayırlı olmasını dileyerek tebrik etti.

Konuşmaların ardından Bünül partilileriyle bir süre sohbet edip ilçe teşkilatından ayrıldı.

Bunları da Okuyabilirsiniz

KAMUDA, ARTIK BİR YOL AYRIMINA GELİNMİŞTİR.

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, yaptığı yazılı açıklama ile “7 milyon emekli, dul ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir