BİLGE BAŞKAN’DAN 100.YILDA 100 TESİS AÇILIŞI

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Cumhuriyetin kuruluşunun 100.yılında Seyhan’da 100 tesisin toplu açılışına hazırlanıyor.

100.YILDA 100 TESİS AÇILIŞI

Adana’nın siyasi, sosyal ve kültürel yaşamında iz bırakan çalışmaları dolayısıyla halk arasında “Bilge Başkan” olarak adlandırılan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Seyhan’a kazandırdığı 100 tesisin toplu açılışını Cumhuriyetin 100.yılında gerçekleştirecek.

HUMMALI ÇALIŞMA

2019’de gerçekleştirilen yerel seçimlerin hemen ardından başlayan ve iki yıldan uzun süren Covid-19 pandemisi sırasında önceki dönemde yapımına başlanan projeleri tamamlayan Başkan Akay, pandemi sonrasında başlanıp bitirilen ve bitme aşamasındaki projelerin açılışı için hummalı bir çalışma sürdürüyor.

100.YILA YAKIŞAN AÇILIŞ

Cumhuriyetin 100.yılına yakışan bir açılış töreni için ekip arkadaşlarıyla birlikte yoğun bir mesai harcayan Başkan Akay, “Önümüzdeki günlerde hem Cumhuriyetimizin 100.yılı eşi görülmemiş bir coşkuyla kutlayacağız hem de milletimizin hizmetini sunduğumuz 100 tesisimizin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacağız” diye konuştu.

Bunları da Okuyabilirsiniz

BAŞKAN KOCAİSPİR ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ara vermeden sürdürdüğü esnaf, vatandaş ve mahalle buluşmaları kapsamında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir